بنام خداوند بخشاینده ی بخشایشگر 

درباره تولیدی کیمیا 

گروه تولیدی کیمیا با تولید و توزیع  کالای مرغوب و با کیفیت به صورت تک و عمده  مفتخر است که با تکیه بر پروردگار و توانایی خود به مدت یک دهه در زمینه ی تولید انواع کیف های مسافرتی ، کیف های مجلسی ، کمد رختخواب تاشو ، کلبه کودک و …  با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت فضای خوبی را برای کسب و کار شما عزیزان همکار فراهم نماید. اینک بر آن شدیم تا با راه اندازی این سایت کالاهای تولید شده این مجموعه را به صورت آنلاین بر روی سایت در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، تا موجبات آسودگی بیشتر،قدرت انتخاب بالاتر و مهم تر از همه صرف زمان کم تر را برای متقاضیان گرامی فراهم نماییم.

خدمات پس از فروش تولیدی کیمیا

پذیرش مرجوعی : حداکثر ۴ روز بعد از خرید با ارائه ی فاکتور ویا رسید الکترونیکی .

بررسیسفارش مشتری توسط  تولیدی : کالای معیوب توسط تولیدی و خیاط مربوطه بررسی شده و در صورت تایید مشکل از جانب تولیدی، کالا به عنوان مرجوعی پذیرفته می شود.

عوامل گارانتی : شامل ایرادهای دوختی . ایراد های فنی نامنظم بودن ودقیق نبودن دیگر قطعات همراه .

توجه نمایید  که ؛ خدمات پس از فروش شامل کالا های ارزان قیمت (زیر بیست هزار تومان)نمیباشد. "  البته در صورتیکه مشتری، خرید عمده داشته باشد  تمامی کالاهای خریداری شده شامل گارانتی میباشد.

هزینه ی تعویض وجابجایی  کالاهای معیوب تماما" به عهده ی تولیدی بوده و هیچ هزینه ای برای خریدار ندارد.

نحوه خرید از تولیدی کیمیا

بعد از دیدن کالا ها در بخش فروشگاه کالا های مورد پسند خود را (که دارای کد بوده ) در یک برگه به همراه کد وتعداد ورنگ بندی (آیتم به آیتم) یادداشت نموده ودرپایان نام و نام خانوادگی خود به همراه آدرس(استان) جهت ارسال یادداشت کرده ودر آخر با گرفتن عکس از برگه باتلفن همراه و ارسال آن توسط برنامه تلگرام سفارشتان را برای ما ثبت نمایید. درصورت آشنایی با باربری نام باربری را در برگه ذکر کنید.

تلفن همراه جهت ارسال سفارش از طریق  Telegram 

۲۰۲۴ ۳۶۴ ۰۹۳۸

لطفا در دادن سفارش به رنگ بندی کیفها دقت نموده و از صحیح بودن کد های درج شده در پایین عکس ها اطمینان حاصل نمایید.

حداقل تعداد خرید از هر مدل ۲ عدد به بالا بوده و مجموع خرید ۱۰  عدد وبه بالا میباشد. (برای خریداران عمده ).

ارسال بار به تمامی نقاط ایران توسط باربری های زمینی ۲۴ الی ۴۸ ساعت، میباشد. ارسال بار توسط بیش از ۴۰ باربری مطرح وباسابقه کشور نظیر :وطن، پیام شمس ،صبا ،اتوبارکرمان،فارس و …  امکان پذیر می باشد.