با سلام خدمت شما خریداران محترم


کمد های تاشو  تولیدی کیمیا دارای ۶ مدل مختلف  با طرح بندی و سایز بندی های متفاوت می باشد. که شامل ؛

کمد رختخواب ، کمد جا لباسی ، کمد جاکفشی و …  می باشد. همانطور که میدانید محصولات تولیدی کیمیا با بهترین کیفیت و از ساده ترین قطعات  جهت نصب  و جابجایی راحت تر محصول  تولید شده است.

هرکدام از محصولات تولیدی کیمیا ، دارای راهنمای  نصب مخصوص به خود میباشد . در این  صفحه ما به بررسی نحوه نصب کمد های رختخواب تاشو  می پردازیم . و برای دریافت راهنمای تصویری و ویدئویی این محصولات میتوانید به مدیر وبسایت  از طریق های       تلگرام / ایمیل / اینستاگرام  تماس  حاصل فرمایید.

 راهنمای نصب ؛

این محصول دارای ۱۸ قطعه فلزی از سه مدل  و کاور کمد  جاجیمی / برزنتی / …  میباشد . دقت شود که تمامی این قطعات در بسته  ارسالی  موجود باشد .

در ابتدا میبایست اسکلت کمد را بخوبی و با دقت  به هم اتصال نمایید . به صورت زیر ؛

۴ عدد از قطعات ال شکل را روی سطح بخوابانید و با استفاده از یک قطعه تی شکل این  چهار قطعه را به هم اتصال نمایید . سپس لبه های این ۴ قطعه ، دو به دو  با قطعه ی  تی شکل  به یکدیگر اتصال دهید . سپس  ا استفاده از ۴ قطعه ی ساده شکل ، سازه ی خود را ارتفاع دهید . اکنو بخش بالایی را همچون قسمت کف تکمیل نمایید و روی قطعات ساده شکل سوار کنید . و در نهایت اسکلت آماده شده را خوابانده و به درون کاور هدایت کنید.

توجه : در مرحله آخر بهتر است که توسط ۲ نفر این کار صورت گیرد .

جهت دریافت مراحل نصب تصویری این آموزش به مدیر وبسایت  از طریق  تلگرام ، اینستاگرام و یا ایمیل تماس حاصل فرمایید . ویا با شماره های زیر جهت راهنمایی های بیشتر در ارتباط باشید.

۲۰۲۴ ۳۶۴ ۰۹۳۸

۵۲۴۱۲۶۶ – ۰۸۳۴